Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş İkiz Çocuk Odaları

İkiz Çocuk Odaları

ikiz çocuk odaları 300x225 İkiz Çocuk Odaları

Çocuk odaları, hem çalışma hem oyun hem de yatak odası olmaları yönüyle, evin içinde belki de en çok özen isteyen odalardır. Üstelik bu çocuk odası ikiz kardeşlere aitse, dekorasyon için çok daha farklı çözümler aramanız gerekebilir. İkiz çocuklara aynı kıyafetler almak, uzun yıllardan beri süre gelen bir gelenektir. Mobilyalarda da kıyafetlerdeki gibi tercihler yapabilirsiniz.  2 aynı model yatak, dolap ve çalışma masası ile hem uyumlu hem de dekoratif bir alan yaratmış olacaksınız.

ikiz çocuk mobilyaları 300x230 İkiz Çocuk Odaları

Yer konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, ikiz çocuk odaları için ranza tercih edebilirsiniz. Böylece bir yatağın kapladığı alandan tasarruf etmiş olacaksınız. İkiz çocuk odaları, oyun odası olarak da kullanılacağından, dağınık olmaya oldukça müsait alanlardır. Bu nedenle dağınıklığı giderebilecek, çok amaçlı dolaplar, yataklar ya da koltuklar satın alabilirsiniz. Saklama seçeneği bol olan dolaplar, ikiz çocuk odaları için ideal bir seçenek olabilir.

ikiz erkek çocuk odaları 300x198 İkiz Çocuk Odaları

İkiz çocuk odalarında renkler, bebeklerin ya da çocukların cinsiyet ya da zevklerine göre olabilir. İkiz kız çocuklarınız varsa, Barbie dünyasını anımsatan renk ve mobilyalar, ikiz erkek çocuklarınız var ise de, futbol ya da basketbol dünyasını anımsatan mobilyalar kullanabilirsiniz. İkiz odalarında aslında tarzdan çok, toplu ve ferah bir alan yaratmak önemlidir. Bu tip odalarda fazla eşya bulundurmaktan kaçının. Çocukların ders çalışmasını, ya da oyun oynamasını engelleyecek eşyalar bulundurmayın. Ayrıca ikiz çocuklarınız bebekse, ya da küçük yaşta ise minik aksesuarlar ya da cam objeleri bu odaya koymaktan kaçınmalısınız.

ikiz çocuk ranzaları 300x214 İkiz Çocuk Odaları

Dekorasyon fikirlerini paylaş


Yandex.Metrica