Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Portmanto Modelleri

Portmanto Modelleri

koçtaş portmanto 196x300 Portmanto Modelleri

Palto, ayakkabı ve şapka gibi şeyleri asmak için yapılmış, evin antre(giriş) kısımlarında yer alan, yerden tasarruf etmek isteyen ve evin girişinde oluşabilecek dağınık görüntünün ortadan kalkmasını isteyenler için ideal bir ürün olan portmanto, genel olarak 2-3 dolap kapaklı, ayakkabılar için rafları olan ve askılık bölümleri bulunan ürünlerdir.

aynalı portmanto 173x300 Portmanto Modelleri

Son yıllarda gömmeli ya da sürgülü olarak daha modern ve gelişmiş tarzlarda da bulabileceğiniz portmanto modelleri, genellikle modern evlerde yer alıyor. Yapı marketlerinde ya da dekorasyon mağazalarında bulabileceğiniz portmanto modelleri arasında, zevkinize, ihtiyaçlarınıza ya da dekorasyon tarzınıza uygun modeller bulabilirsiniz. Evinizin ve girişin büyüklüğüne göre satın alabileceğiniz birçok farklı model bulunuyor. Aynalı ya da sade bir tasarıma sahip olan klasik modellerin yanı sıra, gömme ya da sürgülü gibi daha modern modelleri de tercih edebilirsiniz.

ayakkabılık portmanto 225x300 Portmanto Modelleri

Portmanto satın alırken, diğer tüm mobilya ürünleri gibi görselliğinin yanı sıra, kalitesi ve işlevi gibi konuları da göz önünde bulundurmanız, aynı ürünü uzun yıllar kullanabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Avrupa Standartlarında ve kaliteli ağaçtan üretilen portmanto modelleri, evinize modern bir görünüm kazandıracak.

ikea portmanto 300x300 Portmanto Modelleri

Onun yanı sıra, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek işlevde bir mobilya tercih etmeye de özen göstermelisiniz. Paltoların çok fazla olduğu evlerde, iki kapaklı bir portmanto, yerden tasarruf edebilmeniz için yeterli olmayacaktır. Eğer alan konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, gömme dolap modellerine de göz atabilirsiniz.

adore portmanto 202x300 Portmanto Modelleri

 

2 Responses to “Portmanto Modelleri”

  1. nasil alabiliriz internetten

  2. 2014 İstikbal Portmanto Modelleri: *2014 İstikbal Portmanto Modelleri* Şıklık ayrıntıda…

Dekorasyon fikirlerini paylaş


Yandex.Metrica