Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Sehpa Takımı Modelleri

Sehpa Takımı Modelleri

cam sehpa modelleri 300x214 Sehpa Takımı Modelleri

Ev dekorasyonunun önemli bir bölümünü kapsayan aksesuarlar ve diğer detaylardır. Mobilyaları satın aldınız, peki perdeler, tablolar ve sehpalar olmadan nasıl bir salon dekorasyonu yapabilirsiniz ki? Dekorasyonu bütünleştiren bütün detaylardır. Yani koltuk takımınızı tamamlayan diğer aksesuar ve detaylarla, tam olarak istediğiniz mekanı yaratabilirsiniz. Bu nedenle satın alacağınız bütün dekorasyon öğeleri önemlidir. Sehpa takımları da bunlardan birisi… Modern bir koltuk takımını tamamlayacak, şık bir orta sehpa takımı.

salon sehpa modelleri 300x175 Sehpa Takımı Modelleri

Peki sehpaları nerede kullanırız? Öncelikle orta sehpa salon ve oturma odası gibi mekanlarda tamamlayıcı bir dekorasyon öğesi olarak görülmektedir. Onun dışında salonun bir köşesinde, üzerine aksesuarlar ya da vazo, biblo koyabileceğiniz yine orta sehpa ile aynı mobilyadan yapılmış bir sehpa tercih edebilirsiniz. Ahşap, eskitme, klasik ya da vintage tarzda mı olacağına ise, evinizin dekorasyonuna bakarak karar verebilirsiniz. Beyaz mobilyaların ve beyaz aksesuarların hakim olduğu bir salon dekorasyonu için yine beyaz renkte, eskitme bir sehpa takımı satın alabilirsiniz.

üçlü zigon sehpa takımları 300x300 Sehpa Takımı Modelleri

Sehpa takımı modellerini incelemek için dekorasyon dergilerine göz atabilirsiniz. Mudo ve Tepe Home mağazalarında da size yardımcı olabilecek bir çok farklı ürün seçeneği mevcut. Gösterişli mi, sade mi yoksa modern tarzda bir sehpa takımı mı satın almak istediğinize karar verin. Sonrasında renk ve model gibi seçenekleri gözden geçirebilir ve sehpa takımı modelleri arasından, tarzınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz.

gömmeli sehpa modelleri 300x201 Sehpa Takımı Modelleri

Dekorasyon fikirlerini paylaş


Yandex.Metrica